آموزش استفاده از (#) هشتگ در تلگرام


هشتگ (#) در ابتدای یک کلمه جهت قابلیت جستجو در تلگرام استفاده می‌شود. برای دنبال کردن یک هشتگ (#) دو راه دارید: یا این که مستقیم بر روی هشتگ (#) کلیک کنید تا کل مطالب تلگرامی برچسب زده شده توسط آن هشتگ (#) برای شما لیست شود و یا از طریق قسمت جستجوی کانال تلگرام اقدام کنید و عبارت مورد نظر را جستجو کنید.

در کانال اطلاع رسانی محله دریاچه، تمام آگهی های کانال با هشتگ (#) در فهرست دسته بندی شده است. اگر روی موضوع موردنظر خود کلیک کنید، بنا به نوع گوشی شما دو حالت جستجو ممکن است اجرا شود:

گوشی آیفون: صفحه ای برای شما باز می شود که تمام خدمات مرتبط با موضوع شما که آگهی دارند، نمایش داده می شود و شما می توانید آنها را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیازتان را پیدا کنید.

گوشی اندروید: پس از کلیک روی موضوع در فهرست، بالای صفحه شما علامت  ^ ظاهر می شود که با کلیکهای روی آن میتوانید آگهی های مرتبط را سریع بررسی بفرمایید.

توجه فرمایید که به منظور تسهیل جستجو، هر روز خلاصه فهرست مطالب در انتهای کانال قرار داده می شود.

اگر روی یک هشتگ کلیک کنید، همه پیام هایی که آن هشتگ را دارند، آورده می شوند. برای نمونه گام به گام روش پیدا کردن پوشاک بچه را در کانال دنبال می کنیم:

ابتدا در «خلاصه فهرست مطالب» کانال اطلاع رسانی محله دریاچه، روی هشتگ «#پوشاک_منسوجات» کلیک کنید (چون پوشاک بچه در این دسته قرار می گیرد)،

 

در این صورت شما به موضوعات هشتگ گذاری شده زیرمجموعه آن دسترسی پیدا کرده و می توانید موضوع مورد نظرتان را جستجو کنید.

 

اکنون #پوشاک_بچه را کلیک می کنیم و تمام مطالبی که با #پوشاک_بچه علامت گذاری شده اند، نمایش داده می شوند.

 

 

همانطور که در تصاویر بالا ملاحظه می کنید، با زدن علامت ^ می توان تمامی مطالب یا آگهی هایی که #پوشاک_بچه را دارند، مشاهده کرد.

در گام بعدی با آموزش گوشی های آیفون در خدمت شما بزرگواران هستیم.

سلامت و موفق باشید.