دسته: مغازه های خدماتی

تیر 06
چگونه مغازه بزنیم؟ راه‌ اندازی آسان مغازه

برای مغازه زدن در هر زمینه ای قبل از هر کاری باید از تعدادی از مغازه داران همان صنف، اطلاعاتی را در مورد مغازه داری، تهیه اجناس مغازه، مشکلات مغازه داری، هزینه ها و سودی که دارد، به دست آورد.

خرداد 19
قیمت دوربین مداربسته

تا چندین سال پیش، استفاده از دوربین های مدار بسته به گستردگی امروز نبوده ولی امروزه از دوربین های مدار بسته استفاده زیادی می شود. دوربین های مداربسته برای حفظ امنیت و نظارت بر محل کاربرد فراوانی دارند.

خرداد 13
نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران

رقابت سختی برای تولید انواع رادیاتور در جهان در جریان است و تنها شرکت‌های بزرگ و معتبر در نخستین پله‌های تولید انبوه ایستاده‌اند؛ پس تنوع و تیراژ محصولات ایران رادیاتور معیار خوبی برای ارزیابی آن است.

خرداد 11
تعمیرات لوازم خانگی شهر تهران

لوازم خانگی یکی از مهمترین سرمایه ها می باشند که این روزها با بالا رفتن قیمت، اهمیت بیشتری پیدا کرده و نیاز به رسیدگی بیشتری دارند. تعمیر لوازم خانگی باید توسط متخصص اینکار و ترجیحا نمایندگی آن انجام شود.

خرداد 08
خدمات کامپیوتری و موبایل شهر تهران

خدمات کامپیوتری در ابتدا به منظور رفع مشکلات سیستم کامپیوتری و موبایل به وجود آمدند اما با پیشرفت تکنولوژی دریافتند که خدمات کامپیوتری می تواند تمامی خدمات سخت افزار و نرم افزار را در بر بگیرد.

اردیبهشت 01
نکته های ضروری در نصب کابینت

شما باید همیشه توجه داشته باشید که هدف از نصب کابینت در آشپزخانه ، ایجاد یک فضای مناسب برای انبار وسائل آشپزی و همچنین مواد غذایی می باشد. پس برای این اهداف باید سعی کنید عمق کابینت ها مناسب باشد.

فروردین 10
انواع روش‌های کاشت ناخن

گاهی بانوان به صورت ارثی ناخن های زیبایی ندارند و یا در زمان بلند شدن، ناخن ها می شکنند؛ برای همین معمولا خانم ها اقدام به کاشت ناخن می کنند تا هم بتوانند باعث استحکام ناخن ها شوند و هم موجب زیبایی ناخن هایشان شوند.

اسفند 26
معروفترین مجتمع های تجاری منطقه 22

امروزه سبک خرید با گذشته تفاوت بسیاری کرده است. در زمان های نه چندان دور، ساکنین یک محله ، معمولا از محله‌های اطراف خانه و محل سکونت خود و یا از مغازه ها و کاسب هایی که عمدتا همسایه و دوست و آشنا...

اسفند 02
افزایش فروش با دیده شدن در جستجوی اینترنتی

امروزه نحوه فروش و بازاریابی کسب و کارها با گذشته تفاوت بسیاری کرده است. با هر چه فراگیرتر شدن اینترنت، شبکه های اجتماعی و گوشی های هوشمند، فروش کسب و کارها

اسفند 01
املاک منطقه 22 تهران

منطقه 22 جدیدترین منطقه تهران و جزء بزرگترین مناطق شهر تهران به حساب می آید. همه ما بخوبی می دانیم که منطقه 22 به سرعت در حال رشد و پیشرفت و ساخت‌وساز می باشد. در طرح تفصیلی تهران، منطقه 22