نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران

نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران

رادیاتور‌ها یک وظیفه اصلی دارند و آنهم گرم و خشک نگه داشتن شما، خانواده، خانه و وسایل‌تان است. تنها در جزیره بریتانیا حدود ۱۹۰ میلیون رادیاتور به‌کار گرفته شده و نشان از جایگاه این وسیله گرمایشی در دنیای مدرن دارد.

امروزه صنعت گرمایشی با تلفیق فناوری و هوش مصنوعی تا حدی پیشرفت کرده که سیستم‌های گرمایشی می‌توانند بفهمند ما چه کسی هستیم، چه زمانی وارد خانه می‌شویم و چقدر دوست داریم گرم شویم. به‌ همین دلیل این روزها کی می‌ره توی غار؟!

در ایران نیز وسایل گرمایشی در طی چند دهه اخیر با از بین بردن سرما، خشک کردن لباس‌ها، گرم کردن پاها و بدن شما به‌عنوان ویژگی کلیدی و عمومی هر خانه مدرن، اداره، بیمارستان و غیره با نام شرکت ایران رادیاتور گره خورده است.

رقابت سخت و پرهیجانی برای تولید انواع رادیاتور در جهان در جریان است و تنها شرکت‌های بزرگ و معتبر در نخستین پله‌های تولید انبوه به دلیل حفظ کیفیت ایستاده‌اند؛ پس تنوع و تیراژ محصولات ایران رادیاتور معیار خوبی برای ارزیابی آن است.

محصولات ایران رادیاتور عبارتند از:

 • انواع رادیاتورهای آلومینیومی (دومین تولید کننده بزرگ در جهان)
 • پکیج شوفاژ دیواری، زمینی
 • انواع مشعل گازسوز، گازوئيل‌سوز، دوگانه‌سوز (بزرگ‌ترین تولیدکننده مشعل صنعتی و خانگی در خاورمیانه و چهارمین در جهان)
 • حوله خشک‌کن (بزرگ‌ترین تولید‌کننده در خاورمیانه)
 • لوله‌های پنج لایه تلفیقی
 • کولر‌های گازی اسپلیت
 • داکت اسپلیت

اما برای ایران رادیاتور همه چیز از کجا شروع شد؟

تصور سیستم گرمایش مرکزی و شوفاژ برای اجداد بشر در دورهمی با آتش درون غار بسیار بعید بود؛ لیکن داستان این جعبه‌های فلزی داغ که امروز با وزنی سبک و دوامی قابل اعتماد برای بشر دلربایی می‌کنند از نخستین سیستم‌های گرمایش از کف باستانی شروع شد.

نخستین نمونه گرمایش مرکزی یا بهتر بگویم گرمایش از کف را می‌توان در بین رومی‌ها با اختراع هیپوکاست یافت که هنوز نیز در بازار، رادیاتور پنلی با همین نام توسط ایتالیایی‌ها عرضه می‌شود. اولین هات باکس‌ها واقعی که از سیستم‌های گرمایشی بهره گرفته بودند را می‌توان در آمریکا و میانه سده ۱۸۰۰ دید.

رادیاتورهای اولیه از چدن و چیزی بیشتر از جعبه‌های داغ و گرمابخش بودند. آنها بخشی از دکور خانه با تزیینات جالب و گیرا تبدیل شده بودند و دیگر زمان پنهان کردن رادیاتور‌ها به پایان رسیده بود. به تدریج رادیاتورهای آلومینیومی و فولادی نیز گرمابخش خانه‌ها شدند.

ماجرای ایران رادیاتور با واردات رادیاتور آلومینیومی در سال ۱۳۵۸ شروع شد. ایران رادیاتور در عرض ۱۱ سال با تلاش برای تولید با کیفیت و بهره‌گیری از کمپین تبلیغاتی عمو یادگار توانست رکوردهای فروش در ایران را بشکند و از رقبای قدیمی همچون رادیاتور بوتان پیشی بگیرد.

گروه صنعتی ایران رادیاتور که نماینده انحصاری کارخانه آلمانی Wilo در کشور است، در دهه ۱۳۸۰ وارد عرصه تولید پکیج نیز شد. هر چند در انتهای خطوط تولید ایران رادیاتور محصولات چک می‌شوند؛ ولی باید از خرید هر محصولی بدون خدمت پس از فروش و در دسترس بودن نمایندگی‌ها پرهیز کرد.

خدمات نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران

خدمات نمایندگی‌های ایران رادیاتور را می‌توان به دو حوزه زیر تقسیم کرد:

 • نمایندگی فروش ایران رادیاتور
 • نمایندگی خدمات پس از فروش ایران رادیاتور

نمایندگی های ایران رادیاتور تهران

خدمات نمایندگی به‌طور کلی مربوط‌ به نصب و ثبت گارانتی، تعمیرات و سرویس تجهیزات و دستگاه‌ها و باتوجه‌ به هر محصول متفاوت است. تنها در حوزه پکیج به‌ عنوان پرفروش‌ترین محصول ایران رادیاتور می‌توان به دلایل زیر از پشتیبانی نمایند‌گی‌های ایران رادیاتور استفاده کرد.

 • روشن نشدن فن پکیج
 • کم شدن فشار پکیج
 • جرقه زن پکیج کار نمی‌کند
 • شعله ایجاد نمی‌شود
 • پرشر دود وصل نمی‌شود
 • پمپ پکیج عمل نمی‌کند
 • فلو سوئیچ پکیج از کار افتاده
 • و…

البته گاهی با راهنمایی تلفنی ساده از طرف نمایندگی‌های ایران رادیاتور مشکل حل می‌شود و شاید برخی تعمیرات به‌نظر ساده برسد؛ لیکن برخی از قطعات مهم نیز در محصولات ایران رادیاتور همچون شیر کنترل با لاک قفل شده بهتر است تا جایی که ممکن است به غیر از افراد دوره دیده و متخصص به آن دست نزنند و موجب صدمات احتمالی مالی و جانی نشوند. اگر ساکن غرب تهران باشید، به نمایندگی ایران رادیاتور غرب تهران می توانید مراجعه نمایید.

همانطور که می دانید پکیج ها یکی از محبوب ترین و پراستفاده ترین سیستم های گرمایشی منازل هستند. پکیج نام تجاری دستگاهی است که وظیفه گرم کردن آب در واحدهای مسکونی و یا اداری را بر عهده دارد. پکیج ها تمامی نیازهای انسان به گرمایش و آب گرم را تامین می کنند. نیازهایی مانند گرمایش از طریق رادیاتورها، آب گرم برای شستشو و استحمام. این دستگاه در فصل زمستان آب گرم مورد نیاز برای گرم کردن خانه و مصارف شخصی را تامین می کند و در فصل تابستان تنها در صورت نیاز، آب گرم جهت شستشو و یا دیگر مصارف را به وسیله مشعل حرارتی تامین می نماید و پس از گرم کردن آب، پکیج خاموش می گردد. پکیج ها در دو نوع دیواری و زمینی وجود دارند که البته استفاده از نوع دیواری آن رایج تر است و قادر است به‌صورت همزمان هم آب گرم مصرفی و هم آب گرم شوفاژ را برای هر یک از واحدهای مسکونی به ‌شکلی جداگانه تامین کند.

مزایای پکیج نسبت به موتورخانه

استفاده از پکیج نسبت به موتورخانه دارای مزایایی است از قبیل اینکه پکیج ها جای بسیار کمی را اشغال می کنند و استفاده از آن ها بسیار راحت است. هزینه نگهداری پکیج و مقدار سوختی که مصرف می کند، در مقایسه با موتورخانه کمتر است. پکیج در هر واحد مسکونی به طور جداگانه نصب می شود و بنابراین هر واحد مسکونی مستقل از واحد دیگر است و در صورت بروز مشکل در پکیج یکی از واحدها، فقط همان واحد با مشکل مواجه است؛ در صورتی که موتورخانه اگر دچار مشکلی شود، تمامی واحدهای مسکونی را درگیر می نماید.

یکی از دغدغه هایی که مصرف کنندگان پکیج با آن روبرو می شوند، پیدا کردن تعمیرکار پکیج مجرب و در عین حال منصف برای تعمیر پکیج دیواری شان است. اگر شما هم سالهاست که از پکیج دیواری استفاده می کنید، حتما پکیج شما با مشکلاتی مواجه شده است. معمولا در فصول سرد سال، تعمیرکاران پکیج دیواری فشار کاری بیشتری دارند؛ به دلیل اینکه تقاضا برای تعمیر پکیج در پاییز و زمستان افزایش می یابد. انتخاب پکیج دیواری بسته به شرایط آب و هوایی، کیفیت آب، کیفیت گاز و سلیقه کاربران می تواند با تفاوت‌هایی همراه باشد. شرایطی که موجب می شود چرخه تعمیر، سرویس و نگهداری پکیج های دیواری نیز با توجه به مدل های مختلف با تغییراتی همراه شود. بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند به منظور حفظ کیفیت پکیج های دیواری در فصل گرما که نیاز به روشن کردن آنها وجود ندارد، با هواگیری پکیج و سرویس مرتب آن از مشکلات عدیده ای جلوگیری کنند.

چه زمانی نیاز به تعمیر پکیج دیواری دارید؟

عوامل مختلفی می توانند عملکرد پکیج دیواری شما را با اختلال مواجه کنند. به طور معمول اگر علائم زیر را مشاهده کردید، پکیج شما نیاز به تعمیر دارد:

 • عدم گرم شدن مناسب رادیاتورها
 • انفجاری روشن شدن پکیج های دیواری
 • وجود افت فشار در پکیج به صورت دائمی
 • نوسان دما یا گرمای کم آب مصرفی
 • سر و صدای بیش از حد پکیج دیواری به هنگام کار
 • افزایش خود به خود فشار
 • افزایش فشار به هنگام بالا رفتن دما

علاوه برعلائمی که در بالا ذکر شد، علائم دیگری نیز ممکن است باعث اختلال در عملکرد پکیج شما شود. خوب است بدانید که به مرور زمان، در پکیج دیواری خود با تجمع گرد و غبار مواجه خواهید شد. همچنین جمع شدن رسوب در سیستم لوله کشی پکیج هم ممکن است عملکرد آن را تحت تاثیر قرار دهد.

هزینه تعمیر پکیج دیواری

عوامل مختلفی می توانند در هزینه تعمیر پکیج دیواری اثرگذار باشند. امروزه برندهای مختلف، محصولات و سیستم های گرمایشی خود را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند، هر کدام از این برندها مدل های متنوعی را در دسترس کاربران قرار داده اند. در کنار این مورد، با توجه به اینکه قطعات مختلفی در پکیج دیواری مورد استفاده قرار می گیرند، بروز ایراد در هر کدام می‌تواند تأثیر خود را بر هزینه تعمیر پکیج بگذارد. پس از بررسی کامل پکیج دیواری و یک برآورد کلی، هزینه مورد نیاز به شما اعلام شده و در صورت تایید برای انجام تعمیرات پکیج دیواری، متخصصین ما اقدامات لازم را انجام خواهند داد. مهمترین نکته برای تعمیرات پکیج دیواری، نصب قطعات اصل به جای قطعات معیوب خواهد بود.

نمایندگی های ایران رادیاتور تهران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

شما در صورت مواجه شدن با هر یک از علائمی که نیاز به تعمیر پکیج هست، خود را نگران نکنید. کافی است تا با مرکز تخصصی تعمیر پکیج دهکده المپیک تماس بگیرید. اگر شما ساکن غرب تهران هستید، می توانید با مرکز تعمیر پکیج دهکده المپیک تماس گرفته تا تعمیرکاران مجرب و حرفه ای ما در اسرع وقت به محل شما اعزام شده و مشکل را مرتفع سازند. مزایا و کارایی پکیج نسبت به معایب آن بسیار بیشتر است. از این رو می‌توان گفت که استفاده از پکیج به مراتب بهتر و مناسب‌تر از آبگرمکن بوده و به خوبی پاسخگوی نیاز اعضای خانواده است.اما اگر بودجه شما برای خرید پکیج کافی نیست، در این صورت بهتر است از آبگرمکن دیواری استفاده کنید و آب گرم مصرفی خود را از طریق آبگرمکن تامین کنید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران

ارائه خدمات تخصصی و هماهنگ با اصول مشتری مداری این گروه صنعتی از مزیت‌های خدمات نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران است.

 • نصب و راه‌‌اندازی
 • قیمت یکسان قطعات (به‌عنوان مثال گاهی پیشنهاد می‌شود به جای اورینگ از تفلون استفاده شود که عملا نتیجه موفقیت‌آمیز ندارد، پس قیمت یکسان قطعه اصلی خبر خوبی برای شما است). البته در هزینه تعمیر و عیب‌یابی شاهد تفاوت خواهید بود.
 • راهنمایی ویژه (به‌عنوان مثال حذف سنسور حداقل فشار آب یا پرشر سوئیچ آب با درخواست و رضایت و آگاهی مشتری از علت و عواقب احتمالی)
 • امکان سرویس برای افزایش طول عمر

تماس  با نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران

خوشبختانه ایران رادیاتور نه‌تنها توانسته گارانتی رادیاتور را از ۵ به ۱۰ سال و گارانتی پکیج را از ۱۸ به ۲۴ ماه ارتقاء دهد بلکه با ایجاد خط ویژه امور مشترکین به شماره ۱۶۰۰ علاوه بر تعمیر حتی برای جابجایی نیز در خدمت شما است.

البته این گروه صنعتی با اعطای نمایندگی غیر مستقیم در اقصی نقاط تهران فعال است. همچنین از برخی مراکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی معتبر همچون سرویس سنتر نیز می‌توانید خدمات نمایندگی ایران رادیاتور در تهران را به‌ صورت ۲۴ ساعته و شبانه‌ روزی دریافت کنید.

از این جهت دریافت مشاوره خرید نیز در این نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران مهیا است که می‌تواند شناخت مناسبی از هویت لوازم گرمایشی بدون تأثیرپذیری از تبلیغات ارائه کند . به عنوان مثال، در نظر بگیرید جنس چدنی به آرامی گرم و بسیار آرام سرد می‌شود و رادیاتور فولادی به سرعت گرم و نسبتاً کند سرد می‌شود. رادیاتور آلومینیومی نیز به سرعت گرم به سرعت سرد می‌شوند. اما مزیت آنها نسبی است و وابسته به کیفیت عایق‌بندی خانه‌ها است. 

شکایات و پیشنهادات از نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران

قبول انتقاد و پیشنهاد درباره خدمات نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران نیز فراموش نشده و با مراجعه به سایت ایران رادیاتور می‌توانید یک فرم کامل باتوجه‌به مواردی همچون عدم رعایت نظافت بعد از سرویس، رضایت از رفتار و ظاهر سرویس‌کار و دیگر موارد را پر کنید.

حرف آخر

رادیاتورها چه به سبک چدنی ویکتوریایی و چه از انواع آلومینیومی یا فولادی مدرن باشند دیگر در میان دکوراسیون لوازم منزل گوشه‌ نشین و متواضع نیستند. آنها یک نقطه توجه کلیدی برای گرمایش و یک اکسسوری شیک برای کامل کردن فضای داخلی هستند، پس نگهداری و استفاده صحیح از آنها امری مهم است که به‌ واسطه نمایندگی‌های معتبر امکان‌ پذیر است.

تنها در هنگام بروز دردسر و نقص فنی نیاز به تماس با نمایندگی‌های ایران رادیاتور تهران نیست، بلکه برای سرویس سالیانه هم باید این کار را انجام داد و با این حمایت مداوم است که می‌توان به خرید محصولی مطمئن برای خانواده دلگرم بود.

در سایت راهنمای شهری محله ما، مراکز آموزشی و فرهنگی، پزشکی و درمانی، تفریحی و ورزشی، تجاری و گردشگری، مراکز عمومی و خدماتی در مناطق 22 گانه شهر تهران معرفی شده است. شما همشهریان عزیز هم اگر صاحب کسب و کاری هستید، می توانید کسب و کار خود را در وب سایت محله ما ثبت نمایید تا سایر ساکنین محله های تهران از آدرس و تلفن و موقعیت کسب و کار و خدمات شما اطلاع پیدا کنند.

بیشتر مطالعه کنید:

تعمیرات لوازم خانگی شهر تهران

خدمات کامپیوتری و موبایل شهر تهران

نظر

 • حیدری
  1403/03/13 در 17:39

  عوامل مختلفی می توانند در هزینه تعمیر پکیج دیواری اثرگذار باشند. امروزه برندهای مختلف، محصولات و سیستم های گرمایشی خود را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند، هر کدام از این برندها مدل های متنوعی را در دسترس کاربران قرار داده اند.

افزودن دیدگاه