کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران

کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران مکانی برای ترکیب دانش فنی،‌ دانش پزشکی، درک و استفاده صحیح از ابزار برای خلق یک اثر هنری برجسته هستند.

اگر هدف شما زیبایی است پس در جای درستی هستید. جراحی‌های زیبایی در چند سال گذشته تنها در اروپا با نرخ تخمینی ۷۰۰ درصد رشد متقاضی روبه‌رو بوده است و امروزه شاهد پیشرفت‌های بزرگی در زمینه جراحی‌های بازسازی صورت و جراحی پلاستیک ترمیمی هستیم.

در پایتخت بزرگ ایران نیز از سلبریتی‌های برجسته گرفته تا عموم جامعه در انتخاب بهترین کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران برای تکمیل زیبایی خود تردید نمی‌کنند؛ چرا که مجموعه خدمات کلینیک‌های زیبایی و لیزر باید چنان با دقت و کیفیت بالا انتخاب شوند که نتیجه آنها ترکیب جادویی برای زیبایی خیره کننده شما باشد.

کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران

البته خدمات زیبایی به توانایی‌های جراحی پلاستیک ختم نمی‌شود؛ بلکه متدهای ویژه‌ای نیز در فهرست خدمات زیبای و لیزر قرار می‌گیرند. از این متد‌ها می‌توان به روش‌های جزئی و راه‌حل‌های بدون جراحی مانند پرکننده‌ها، ایمپلنت‌ها و حتی لایه‌برداری زیبایی اشاره کرد.

معروف‌ ترین متدها در کلینیک‌های زیبایی و لیزر در تهران

برای هر بخش از بدن انواع خدمات در کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران را می‌توان مثال زد که برپایه آخرین یافته‌های علمی انجام‌ می‌پذیرد.

خدمات زیبایی برای صورت:

 • جراحی زیبایی بینی
 • لیفت پلک
 • لیپوفیلینگ
 • لیپوکالپچر

خدمات زیبایی برای پوست و جوانسازی آن:

 • فیلرها
 • بوتاکس
 • لیزر
 • برداشتن اسکارها 

خدمات زیبایی برای سینه زنان:

 • لیفت یا بالا کشیدن سینه
 • بزرگ کردن سینه
 • کاهش سینه
 • بازسازی سینه

خدمات زیبایی بادی اسکالپتور (روشی برای لاغری موضعی):

 • بالا کشیدن باسن
 • ابدومینوپلاستی (خوش فرم کردن شکم)

خدمات زیبایی و مراقبت از بدن:

 • رفع هایپرهیدروزیس (رفع اختلال تعریق بیش از حد)
 • درمان استرچ مارک (رفع ترک‌های سفید رنگ روی پوست)
 • درمان سلولیت (رفع پوست پرتقالی ناشی از تجمع چربی و ایجاد تغییرات در بافت پوست)

درمان ریزش مو:

 • کاشت مو

خدمات لیزر:

 • لیزر مو‌های زائد

گاهی اوقات ورزش و تغذیه سالم باعث می‌شود که به بهترین شکل ظاهر شوید؛ لیکن همیشه اوقات استفاده از این استراتژی ممکن نیست. از قضا کلینیک‌های زیبایی وجود دارند تا ظاهر جسمانی شما را شکلی تازه ببخشند و اعتماد‌به‌نفس شما را تقویت کنند لیکن چرا و چه وقت باید به کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران مراجعه کرد؟

چه زمانی باید به کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران مراجعه کرد؟

فقط ارائه خدمات در کلینیک زیبایی و لیزر نباید ملاک اعتماد شما باشد. به‌عنوان مثال افرادی که دچار عارضه آکنه و اسکار هستند برای رفع مشکل نیاز به نظر کارشناسی پزشک متخصص دارند. تنها در صورت وجود پزشک متخصص همکار در کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران برای رفع این امور به آنها مراجعه کنید.

همچنین کسانی که دچار طاسی یا ریزش مو می‌شوند، باید به‌عنوان آخرین راه‌حل به کلینیک زیبایی فکر کنند. درواقع آنها در گام نخست باید به پزشک متخصص یا کلینیک تخصصی پوست و مو مراجعه کنند تا بعد از گذراندن دوره‌های مراقبت از مو و در صورت عدم موفقیت، خدمات کاشت مو را در کلینیک‌ها تجربه کنند.

به‌طور معمول خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک تخصصی پوست و مو با کیفیتی دوچندان نسبت به کلینیک زیبایی عرضه می‌شود. در این زمینه استفاده از تجربه، اعلام رضایت دیگر مشتریان و دیدن آلبوم کارهای انجام شده در کلینیک‌ها راهنمای خوبی برای شما است.

متاسفانه خدمات لیزر حتی در سالن‌ها و آرایشگاه‌های زنانه نیز انجام می‌شود. درحالی‌که نه تنها نظارتی بر خدمات آنها نیست، بلکه حتی از نظارت پزشکان کارکشته نیز محروم هستند. توجه به نام و تخصص پرسنل کلینیک زیبایی یکی از راه‌های شناخت بهترین کلینیک‌های زیبایی و لیزر در تهران است.

داشتن مجوز رسمی در ارائه خدمات زیبایی و لیزر بسیار مهم است. یکی از نشانه‌های جالب که می‌تواند زنگ هشداری برای شما در شناخت کلینیک زیبایی و لیزر قانونی باشد، فضای بزرگ و کامل کلینیک است. در حقیقت احتمالاً افرادی با اجاره مکان کوچک در حدود ۱۵۰ متر با امکانات ناکافی و پرسنل بدون مهارت تلاش خواهند کرد از خواسته‌های شما سواستفاده کنند.

هزینه کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران

مهم‌ترین و بخش نخست خدمات‌دهی کلینیک زیبایی و لیزر در تهران ارائه مشاوره است که اغلب کلینیک‌های حرفه‌ای آن را رایگان انجام می‌دهند، پس بهتر است که برای این بخش هزینه‌ای در نظر نگیرید.

بخش دوم، انواع خدمات از فهرست کلی عملیات‌ زیبایی ذکر شده است که خود به تنهایی فهرست بلندی دارد. تصور کنید که حتی لیزر موهای زائد خود به خدمات زیر تقسیم می‌شوند.

 • لیزر موی بازو
 • لیزر موی بیکینی کامل
 • لیزر موی کشاله
 • لیزر موی دست تا آرنج
 • لیزر موی کل بدن
 • و…

که هر کدام تعرفه خاص خود را بابت هر جلسه دارند. علاوه بر ناحیه بدن، رنگ پوست، نوع جنسیت نیز در تعرفه لیزر موثر است. لیکن دو عامل کلیدی است که از همه اینها مهم‌تر است و به شرح زیر می‌باشد.

 • نوع دستگاه لیزر

    به‌واسطه هزینه ابزار و مواد مصرفی، دستگاه‌های لیزر با هم تفاوت دارند. از معروف‌ترین این ادوات باید به لیزر دیود، لیزر الکساندریت و ان‌دی یاگ اشاره کرد.

 • سطح مهارت پرسنل

    قدرت تشخیص انتخاب لیزر مناسب با پوست شما همان راز اصلی کاهش عوارض لیزر و لذت بردن از مواهب لیزر زیبایی است؛ پس کاردانی و مهارت پرسنل کلینیک زیبایی و لیزر را جدی بگیرید.

برای کاهش هزینه‌ها می‌توانید از خدمت برخی کارت‌های تخفیف شرکت‌های بازاریابی برخوردار شوید و برخی خدمات کلینیک زیبایی و لیزر در تهران را با تخفیف بین ۳۰ تا ۵۰ درصدی تجربه کنید.

برای تشخیص تعرفه مناسب در ابتدا به تعرفه کلینیک‌های زیبایی و لیزر در تهران رجوع کنید. در سایت آنها یا در مشاوره رایگان این تعرفه‌ها مشخص است. به‌طور کلی هزینه میانه، نه هزینه بسیار بالا و هزینه بسیار ارزان خبر از خدمات با کیفیت می‌دهد.

دکوراسیون کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران

یکی از نکات مهم در کلینیک ایجاد احساس آرامش از طریق کاهش سرعت و صرف زمان کافی است. طراحی دکوراسیون اتاق‌های پر نور و مشاوره‌های شخصی برای ارائه منحصربه‌فرد‌ترین درمان‌های زیبایی و لیزر با این اهداف انجام می‌شود؛ لیکن دکوراسیون‌های مجلل نباید عامل فریب شما و عدم دقت به کیفیت خدمات زیبایی شود.

متخصصان زیبایی خوب می‌دانند که تنها یکی از نکات با اهمیت در زمان اجرای مهارت زیباسازی مکان و تلقین احساس آرامش و امنیت مشتریان در کلینیک است و زیبایی نهایی  میسر نمی‌شود؛ مگر به‌واسطه جمع کردن تخصص، فناوری و دانش در سطح حرفه‌ای و همچنین به‌کارگیری محصولات پیشرو در جهان. ما در اینجا سعی می کنیم اطلاعات بیشتری در مورد لیزر موهای زائد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر روی فولیکول‌ها اثر می‌گذارد. لیزر حذف موهای زائد به شکی طراحی شده که باعث داغ شدن پیاز مو و آسیب دیدن فولیکول‌ها شود. فولیکول‌ها ارگان کوچکی درون پوست هستند که موهای بدن را می‌سازند. بنابراین با آسیب دیدن فولیکول و پیاز مو، رشد مو برای همیشه متوقف می‌شود.

لیزر آسیبی انتخابی وارد می ‌کند. نکته‌ی قابل توجه این است که گرمای لیزر باعث آسیب دیدن و از کار افتادن فولیکول‌ها می‌شود، اما این آسیب کاملاً انتخابی است. یعنی به طور همزمان آسیبی به پوست و بافت‌های مجاور فولیکول وارد نمی ‌شود. البته گاهی در اثر خطای اپراتور پوست آسیب می‌ بیند.

لیزر باعث کاهش دائمی موهای زائد می‌شود. این روش می‌تواند بین ۷۰ تا ۹۰ درصد موهای زائد را برای همیشه از بین ببرد. به همین دلیل از نظر علمی گفته می شود لیزر باعث کاهش دائمی موهای زائد می‌شود و نه حذف دائمی موهای زائد. چون در یک دوره‌ی درمانی نمی ‌توان ۱۰۰ درصد موهای زائد را از بین برد. ولی آن ۷۰ تا ۹۰ درصدی که حذف شده‌اند، دیگر هیچ وقت رشد نخواهند کرد.

منطقه‌ی تحت درمان هر چقدر که محدود یا وسیع باشد (حال می‌خواهد فقط پشت لب باشد یا لیزر کل بدن) برای حذف یا کاهش موثر موهای زائد، شما باید یک دوره‌ی درمانی را تکمیل کنید. این دوره معمولاً شامل ۴ تا ۶ جلسه ‌ی لیزر با فواصل حدود ۶ هفته است.

مزیت لیزر موهای زائد

بطور کلی دلیل محبوبیت لیزرموی زائد، معمولا استفاده از دو دستگاه از بهترین دستگاه های لیزر روز دنیا، یعنی لیزر الکس کندلا جنتل لیز و لیزردایود لایت شیر که به ما امکان می دهد که همه انواع پوست ومو (حتی موهای مقاوم به درمان و پوست های تیره) را بطور مؤثر تحت درمان لیزر قرار دهیم و در کمترین جلسات ممکن به حداکثر نتیجه درمانی دست پیدا کنیم.

چه نکاتی را بعد از لیزر باید رعایت کنیم؟

 • تا ۳ روز بعد از لیزر موهای زائد صورت و بدن، حمام آفتاب طبیعی یا مصنوعی نگیرید.
 • در روز اول بعد از لیزر کردن موهای زائد به استخر و سونا نروید.
 • تا یک هفته بعد از انجام لیزر بدون ضد آفتاب در معرض نور خورشید قرار نگیرید.
 • مصرف مام و عطر برای کسانی که موهای زائد زیر بغل را لیزر می کنند، تا ۳ روز ممنوع است.
 • از فعالیت های شدید بدنی در روز اول خودداری کنید.
 • نواحی لیزر شده را خشک و تمیز نگه دارید.
 • نواحی لیزر شده را زیاد دستکاری نکنید و مالش ندهید.
 • اگر نواحی مانند صورت که در معرض آفتاب قرار میگیرند را لیزر کردید حتما از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید.
 • بعد از لیزر نباید در معرض آقتاب مستقیم قرار بگیرید. باید وقتی از خانه بیرون می ‌روید کرم ضد آفتاب بزنید و هر ۲ ساعت کرم خود را تمدید کنید. همچنین تا زمان جلسه‌ی بعدی لیزر نباید آفتاب بگیرید، سولاریوم بروید یا از کرم‌های برنزه کننده استفاده کنید.
 • تا حداقل ۱۲ ساعت بعد از لیزر موهای زائد نباید آرایش کنید.
 • بعد از لیزر نباید از سایر روش‌های حذف موهای زائد مثل وکس یا بند انداختن استفاده کنید.
 • حداقل تا ۲ روز بعد از لیزر از فعالیت ورزشی، حمام آب داغ، رفتن به جکوزی و سونا پرهیز کنید.
 • حداقل تا ۳ روز بعد از لیزر از استفاده از اسکراب‌ها و مواردی مثل کیسه کشیدن پرهیز کنید.

کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران

نکاتی که در مورد لیزر موهای زائد باید بدانیم:

مهم ‌ترین خطری که لیزر موهای زائد در ناحیه ‌ی صورت دارد، خطر آسیب رسیدن به چشم‌ها است. البته اگر از لوازم مراقبی مناسب استفاده کنیم، احتمال آسیب دیدن چشم‌ها صفر است. ممکن است در حین درمان فلش‌هایی از نور ببینید. ولی نگران نباشید این فلش‌ها آسیبی به چشم شما نمی‌ رسانند.

باز هم مهم‌ ترین عامل پیشگیری کننده از عوارض لیزر، دوری از آفتاب مستقیم است. سولاریوم و آفتاب گرفتن را تا بعد از اتمام کل دوره‌ی لیزر درمانی کنار بگذارید. هر بار که بیرون از منزل می ‌روید، از کرم ضدآفتاب با SPF بالا استفاده کنید. یادتان باشد که اثر کرم ضدآفتاب بعد از ۲ ساعت از بین می‌ رود و باید دوباره کرم بزنید.

لیزر موهای زائد برای آقایان ورزشکار ایده‌ آل است. لیزر می‌تواند زندگی فوتبالیست‌ها، دوچرخه سواران، شناگران و سایر ورزشکارانی که نیاز به اصلاح مداوم موهای بدن خود دارند را آسان‌تر کند. دیگر خبری از بریدن با تیغ، جوش زدن‌های بعد از اصلاح با ماشین و خارش‌های بعد از درآمدن مو نخواهد بود. یکبار برای همیشه از شر موهای مزاحم خلاص می‌شوید.

تنها راه درمان موهای زیر پوستی و فولیکولیت لیزر است. موهای زیر پوستی در بسیاری از آقایان بعد از اصلاح ریش، به ویژه در ناحیه‌ی زیر گردن، به شکل جوش‌هایی کوچک مشاهده می‌شود. این مشکل شایع که سودوفولیکولیت ریش نام دارد به طور کامل با لیزر برطرف می‌شود. فقط یک جلسه لیزر می‌تواند تمام موهای زیرپوستی را از بین ببرد. البته برای این که دوباره دچار این مشکل نشوید، باید دوره‌ی لیزر درمانی را تکمیل کنید.

عوارض طبیعی لیزر

تعدادی از عوارض هستند که از عواقب طبیعی لیزر به حساب می‌آیند. قرمزی، تورم و احساس گرما از جمله عوارضی هستند که می‌توانند بعد از لیزر دیده شوند. برای کاهش این موارد، گذاشتن یخ بعد از لیزر بسیار موثر است. همچنین ممکن است کرم‌های خاصی برای شما تجویز شود که التهاب را کاهش می‌دهند.

عوارض دیگر شامل خشکی و پوسته پوسته شدن هستند که در مواقع نادر دیده می‌شود. یکی دیگر از عوارض طبیعی لیزر، ضخیم شدن موهای نازک و کرکی است. چون موهای اصلی از بین رفته‌اند، موهای نازک و کرکی فرصت این را پیدا می‌کنند که ضخیم و بلند شوند. جلسات ترمیم سالانه لیزر به همین منظور برنامه‌ ریزی می ‌شود که موهای جدیدی که رشد کرده‌اند را از بین ببریم.

نکته ‌ی آخر در مورد عوارض و خطرات لیزر موهای زائد این است که مشکلات پوستی فعال مثل آکنه، زگیل، خال، تبخال، اگزما و سایر بثورات پوستی نباید در تماس مستقیم با لیزر قرار بگیرند. اگر ضایعه‌ی پوستی روی پوست شما وجود داشته باشد، معمولاً روی آن ضایعه را می‌ پوشانند و برای سایر بخش‌ها لیزر انجام می‌شود. زخم باز، عفونت پوستی و بخیه‌ ای که هنوز کشیده نشده نیز نباید در تماس با لیزر قرار بگیرند.

شما دوست عزیز بهتر است ابتدا قبل از انجام لیزر، یک سری اطلاعاتی راجع به نحوه انجام لیزر، مزایا و عوارض لیزر، نکاتی که قبل و بعد از لیزر بهتر است انجام دهیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و سایر اطلاعاتی که دانستن آن می تواند انجام لیزر را برای شما با موفقیت بیشتری روبرو کند، را کسب کنید. ممکن است نکات لازم قبل و بعد از لیزر را به درستی ندانید و یا در کلینیک لیزر این نکات به شما گوشزد نشود و خدای ناکرده با عوارض جدی و ناگواری مواجه شوید. در مرحله بعد از کسب اطلاعات لازم در مورد لیزر، به دنبال کلینیک لیزر خوب باشید. امروزه کلینیک های لیزر زیادی در سطح شهر مشغول به فعالیت هستند که البته تمامی آن ها خدمات خوب و باکیفیت ارائه نمی کنند. شما می توانید با جستجو در اینترنت، پرس و جو از دوستان و آشنایان که لیزر را در مراکز لیزر انجام داده و راضی بوده اند، کلینیک لیزر مورد نظر خود را پیدا کنید. بایستی در نظر داشته باشید که این کلینیک لیزر مجوز وزارت بهداشت را داشته باشد و دستگاه های لیزر استاندارد استفاده نماید. همچنین اپراتور لیزر از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد. در کلینیک زیبایی غرب تهران و کلینیک لیزر منطقه 22 تمامی این موارد رعایت شده و شما می توانید با مراجعه به آن از انجام لیزر لذت ببرید.

ویژگی های یک مرکز لیزر خوب

اولین ویژگی تخصص و تجربه افرادی است که در کلینیک پوست ، مو و لیزر کار می کنند. پزشک نباید تنها به سود خود فکر کند و با دادن مشاوره های غلط مراجعه کننده را گمراه کند. هر فرد را باید با توجه به نیازهاش معاینه کرده و در انتخاب دستگاه لیزر مناسب توجه بسیار داشته باشد. شاید لازم باشد از ترکیبی از دستگاه ها استفاده کند و از اپراتور بخواهد با دقت و ملاحظات لازم کار لیزر موهای زائد ناحیه مورد نظر از بدن فرد را انجام دهد.

اگر به جای دکتر با مشاور صحبت می کنید، مشاور باید با توجه به کلفتی و نازکی ریشه مو و وسعت ناحیه که می تواند زیر بغل، زیر چانه، بیکنی، دست و پا یا حتی کل بدن باشد، تعداد جلسات را مشخص کند و با افزایش جلسات لیزر سلامت شما را به خطر نیندازد.

اپراتور لیزر باید در کار خود خبره باشد زیرا در صورت بی تجربگی و عدم آگاهی ممکن است به پوست شما آسیب برساند. نکات لازم در مورد پوست های تیره، سولار کرده، برنزه کرده را در نظر بگیرد. با تنظیم دقیق دستگاه و دقت درانجام لیزر و گذاشتن زمان کافی برای هر منطقه، باعث شود تا بهترین نتیجه درمانی در کمترین جلسات ممکن، میسر شود. لیزر مو زاید را با حوصله و دقت انجام دهد، زیرا فرصت لیزرکردن هر تار مو در طی هر دوره لیزردرمانی ممکن است فقط یک بار به دست آید و از دست رفتن این فرصت منجر به بازگشت همین تار مو در سال بعد خواهد شد.

اگر دستگاه های لیزر، قدیمی یا بی کیفیت باشند، شما درد و سوزش بیشتری را حس خواهید کرد و احتمال بروز عوارضی مانند سوختگى و ایجاد لک بیشتر خواهد شد. مطمئن شوید بهترین مرکز لیزر موهای زائد را که از دستگاه های به روز و جدیدترین تکنولوژی، استفاده می کند؛ را انتخاب کرده اید. برای این کارمی توانید قبل از شروع جلسات درمانی از پرسنل مرکز، کسانی که چند جلسه لیزر در آن مرکز انجام داده اند، سؤال کنید، حتی از دستگاه لیزر و برند آن عکس بگیرید و مطمئن شوید که همان دستگاهی است که ادعا می شود.

قیمت مناسب داشته باشند. هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت نیست. مراکزلیزر بسیارخوبی درسطح شهرهستند که با رعایت استانداردهای روز دنیا، خدمات لیزر را به همشهریان ارائه می کنند و می توان با کمی تحقیق و جستجو آنها را پیدا کرد. یک مرکز لیزر خوب، کلینیک لیزر شهرک گلستان و کلینیک لیزر شهرک راه آهن است که می توانید از خدمات خوب آن بهره مند شوید.

در سایت راهنمای شهری محله ما، مراکز آموزشی و فرهنگی، پزشکی و درمانی، تفریحی و ورزشی، تجاری و گردشگری، مراکز عمومی و خدماتی در مناطق 22 گانه شهر تهران معرفی شده است. شما همشهریان عزیز هم اگر صاحب کسب و کاری هستید، می توانید کسب و کار خود را در وب سایت محله ما ثبت نمایید تا سایر ساکنین محله های تهران از آدرس و تلفن و موقعیت کسب و کار و خدمات شما اطلاع پیدا کنند.

حرف آخر

در شهر‌های بزرگ همچون تهران، تبریز، شیراز و اصفهان شاهد رشد تقاضای خدمت زیبایی هستیم که بیش از ۹۵ درصد متقاضیان را بانوان تشکیل می‌دهند. این بازار بزرگ و پرسود می‌تواند برای بسیاری پرخطر و همراه با سرانجامی تلخ باشد.

شناخت کیفیت ارائه خدمات کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران کلید موفقیت شما در رسیدن به اهداف شخصی و داشتن چهره‌ و ظاهری برازنده است.

بیشتر مطالعه کنید:

دندانپزشکی های شهر تهران

خدمات دکتر زنان در بارداری

نظر

 • داوری
  1403/03/15 در 17:50

  فقط ارائه خدمات در کلینیک زیبایی و لیزر نباید ملاک اعتماد شما باشد. به‌عنوان مثال افرادی که دچار عارضه آکنه و اسکار هستند برای رفع مشکل نیاز به نظر کارشناسی پزشک متخصص دارند. تنها در صورت وجود پزشک متخصص همکار در کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران برای رفع این امور به آنها مراجعه کنید.

افزودن دیدگاه