دسته: پزشکی و درمانی

خرداد 26
ارتودنسی نامرئی و جدول قیمت 1403

ارتودنسی نامرئی نوعی از ارتودنسی است که دستگاه های ارتودنسی بر روی دندان ها دیده نشود و یا به راحتی دیده نشود. ارتودنسی با براکت های همرنگ دندان و یا شفاف، ارتودنسی نامرئی نامیده می شود که ...

خرداد 20
سونوگرافی های شهر تهران

سونوگرافی یک روش تصویربرداری از اندام های مختلف بدن است که با استفاده از امواج صوتی صورت می گیرد. در طی سال های اخیر، تصویربرداری ها به صورت دیجیتال و با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شوند.

خرداد 14
کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران

در تهران از سلبریتی‌های برجسته گرفته تا عموم جامعه در انتخاب بهترین کلینیک‌های زیبایی و لیزر تهران برای تکمیل زیبایی خود تردید نمی‌کنند؛ چرا که نتیجه خدمات آنها باید ترکیب جادویی برای زیبایی خیره کننده شما باشد.

خرداد 06
عطاری ها و طب سنتی در شهر تهران

طب سنتی در ایران قدمتی حدودا 3 هزار ساله دارد و در شهر تهران و دیگر شهر های ایران استفاده فراوانی از آن می شود. طب سنتی را می توان یکی از پایه های اصلی پزشکی و درمان در ایران نامید.

خرداد 03
فیزیوتراپی های شهر تهران

با توجه به زیاد شدن بیماری های جسمی، روز به روز نیاز مردم برای رفتن به فیزیوتراپی ها بیشتر می شود؛ برخی از مردم تهران نیز با توجه به سنگینی کار و مشغله های فکری شان، نیاز دارند که فیزیوتراپی بروند.

اردیبهشت 22
دندانپزشکی های شهر تهران

امروزه می بینیم که بسیاری از افراد به دنبال یک دندانپزشک خوب در شهر تهران می گردند. انصافا تهران یکی از معدود شهرهایی می باشد که دندانپزشک های متخصص زیاد دارد و با خیال راحت می توانید به آن ها مراجعه کنید.

اردیبهشت 21
خدمات مراکز مشاوره روانشناسی تهران

امروزه شاهد افزایش مراجعات افراد مراکز مشاوره هستیم. اما متاسفانه به دلیل برخی عوامل مانند کیفیت پایین یا مبتدی بودن تیم مشاوره، افراد بعد از اتمام جلسات، نتیجه مطلوب را دریافت نخواهند کرد.

اردیبهشت 15
داروخانه های شهر تهران

داروخانه های شهر تهران با توجه به افزایش بیماری ها و نیاز های مردم، روز به روز در حال افزایش و گسترش می باشند تا بتوانند نیاز های مراجعه کنندگان را رفع کنند و هر روز پذیرای مراجعه کنندگان بیشتری باشند.

اردیبهشت 15
دامپزشکی ها و پت شاپ های شهر تهران

امروزه با توجه به بیشتر شدن حیوانات خانگی و شلوغ شدن سر صاحبان آن ها، ممکن است بیماری هایی سراغ آن حیوانات خانگی بیاید که مجبور باشند به دامپزشکی مراجعه کنند یا وسیله ای برای او بخواهند خریداری کنند.

اردیبهشت 03
چرا باید به دکتر زنان مراجعه کنیم؟

قطعا برای همه بانوان لازم است که در طول زندگی خود به دکتر زنان مراجعه کنند. این تصور که در میان مردم وجود دارد که خانم ها از بعد از ازدواج و به خصوص دوران بارداری ناگزیرند به دکتر زنان مراجعه کنند، اشتباه است.