دندانپزشکی های شهر تهران

دندانپزشکی های شهر تهران

امروزه با توجه به افزایش جمعیت و البته افزایش بیماری های دهان و دندان، بسیاری از افراد به دنبال یک دندانپزشک خوب در شهر تهران یا دیگر شهر های ایران می گردند. انصافا تهران یکی از معدود شهر هایی در ایران می باشد که دندانپزشک های متخصص زیاد دارد و با خیال راحت می توانید به آن ها مراجعه کنید.

درد دندان یکی از بد ترین و زجر آور ترین درد هایی می باشد که شما ممکن است آن را دیر یا زود تجربه کنید یا تا به حال تجربه کرده باشید. زمانی که دندان شما درد بگیرد، مجبور هستید با سرعت به سریع ترین دندانپزشکی یا درمانگاه مراجعه کنید تا متخصصان بتوانند جلوی درد شما را بگیرند و علت درد را تشخیص دهند.

بدون شک دندان در زیبایی افراد نیز تاثیر می گذارد و اگر قرار است کار زیبایی انجام دهید، به پزشک متخصص این کار مراجعه کنید زیرا کوچک ترین اشتباه یک دندانپزشک ناشی، ممکن است باعث پشیمانی شما شود و جلوی دیگران شما را خجالت زده کند.

بدون شک اگر بخواهید عمل زیبایی یا حتی ترمیمات بر روی دندان های خود انجام دهید، باید مدت زمان زیادی را صرف کنید. پس سعی کنید بهترین دندانپزشک را انتخاب کنید تا با خیال راحت دندان های خود را به او بسپارید.

بدون شک باید ملاک و معیار هایی برای انتخاب یک دندانپزشک خوب در تهران یا سایر شهر های ایران داشته باشید. اگر دنداپزشک شما این چند ویژگی که در ادامه برای شما می گوییم را داشته باشد، قابل اعتماد است و کار او کیفیت بالایی دارد.

ویژگی های دندانپزشک خوب در تهران

اولین و مهم ترین ویژگی یک دنداپزشک، باید سرعت دست و مهارت کار با دست او باشد. اگر دنداپزشک خیلی کند پیش برود شما از نظر زمانی ضرر بسیار بزرگی خواهید کرد و ممکن است از کیفیت کار او کاسته شود.

دومین ویژگی این است که خود را متخصص نداند و همواره برای یاد گرفتن آماده باشد؛ سومین ویژگی یک دندانپزشک خوب گوش دادن به حرف های شما می باشد. یعنی با دقت به حرف های شما گوش دهد و به طور کامل درک کند که شما از او چه چیزی می خواهید.

چهارمین ویژگی آموزش دادن به شما می باشد؛ یعنی در حین انجام کارش، به شما بگوید که چه کاری را بر روی دندان شما انجام می دهد و باید این قسمت چه ویژگی هایی داشته باشد.

پنجمین خصوصیت یک دندانپزشک خوب محترم شمردن وقت شما است؛ یعنی همواره به خودش فکر نکند و زمان بندی شما نیز برای او مهم باشد و سعی کند کار را با کیفیت بالا اما سریع ترین زمان ممکن تحویل دهد.

ششمین ویژگی یک دندانپزشک مورد اعتماد پاکیزه بودن محل کار و مطبش می باشد؛ بدون شک پزشکی که تمیز و پاکیزه است، برای کار خود ارزش قائل است و به مراجعه کنندگان خود نیز احترام می گذارد.

دندانپزشکی های شهر تهران

هفتمین ویژگی یک دندانپزشک خوب این است که به هیچ عنوان در همان لحظه اول سراغ خرید و دریافت پول نمی رود؛ به عبارتی دیگر پزشکی که سعی می کند ابتدا مشاوره دهد و در صورت تمایل و خواستن شما، کار را قبول کند، قابل اعتماد است.

هشتمین ویژگی این است که یک دندانپزشک همواره باید برای بیشتر شناختن جنس و نوع دندان های شما تلاش کند و آن ها را بشناسد تا بتواند کیفیت را بالا برده و مدت زمان انجام کار را کاهش دهد.

نهمین ویژگی یک دندانپزشک خوب این است که همواره به طولانی مدت بودن ارتباط با شما فکر می کند و شما را به چشم یک مشتری یا منبع پول نمی بیند. به عبارتی دیگر روی شما به عنوان یک دوست حساب باز می کند.

دهمین ویژگی یک دندانپزشک با شخصیت، احترام گذاشتن به اطرافیان و به ویژه کارمندان خودش است؛ دندانپزشکی که با منشی، آبدارچی و نظافتچی مطبش به یک شکل برخورد می کند و همواره با احترام از آن ها یاد می کند، دندانپزشکی مورد اعتماد و ماهر است که آداب اجتماعی را رعایت می کند و آن را به خوبی بلد است.

به طور کلی فکر می کنیم که شما بتوانید تا حدودی با ویژگی های یک دندانپزشک خوب آشنا شده باشید؛ دندانپزشک هایی که در شهر تهران یا دیگر شهر های ایران حضور دارند، بدون شک تعهد کاری دارند و متعهد شده اند که در صورت نداشتن تخصص در زمینه ای، اظهار نظر نکنند.

در شهر تهران دندانپزشک های ایرانی حضور دارند که مدرک پزشکی خود را از دانشگاه های معتبر سراسر دنیا مانند انگلستان، اتریش، سوئد، کانادا، آمریکا و فرانسه گرفتند و مشخصا در کار خود بسیار ماهر هستند. یکی از بهترین متخصصان ارتودنسی غرب تهران دکتر مهدی فهیمی هنزائی هستند که شما می توانید از مشاوره و خدمات خوب ایشان بهره مند گردید.

شهر تهران به دلیل پایتخت بودن، از بهترین امکانات خدماتی و رفاهی برخوردار می باشد و در زمینه پزشکی نیز بسیار پیشرفته تر از دیگر شهر های ایران می باشد. هر چند که کلانشهر های دیگر مانند مشهد و اصفهان نیز از نظر پزشکی چیزی کم ندارند و حتی ممکن است برخی از پزشکان مستقر در تهران، مدارک خود را از دانشگاه های این شهر ها گرفته باشند.

اما شما قبل از اقدام به هر کاری، باید ببینید که قرار است برای انجام چه کاری به دندانپزشک مراجعه کنید؛ برای مثال اگر برای درد دندان و کشیدن آن قرار است به دندانپزشکی بروید، بدون شک رفتن نزد متخصص ایمپلنت کار درستی نیست و کمی خنده دار به نظر می رسد.

برخی دندانپزشکان در کنار مطب خود، در ساختمانی به اسم ساختمان پزشکان نیز مشغول به کار هستند و می توان گفت در این مکان همواره در دسترس هستند و می توانید از شنبه تا چهارشنبه در ساعت های مشخص شده به آن جا مراجعه کنید.

دندانپزشکی در شهرک گلستان

امروزه تعداد مطب های دندانپزشکی در شهر تهران افزایش یافته است و می توان گفت در تمامی مناطق تهران ( شرق، غرب، شمال و جنوب ) مطب های زیادی وجود دارد و احتمال بسیار زیاد مطب یک یا چند پزشک و دندانپزشک نیز، نزدیک محل زندگی شما می باشد. در دندانپزشکی های شهر تهران می توانید مشاهده کنید که دندانپزشکانی متخصص اطفال حضور دارند و کار آن ها فقط برای کودکان می باشد؛ این افراد باید از روانشناسی و کودک درون فعال خود بهره ببرند تا بتوانند دندان های کودک را معاینه و در صورت نیاز ترمیم کنند.

در سایت راهنمای شهری محله ما، مراکز آموزشی و فرهنگی، پزشکی و درمانی، تفریحی و ورزشی، تجاری و گردشگری، مراکز عمومی و خدماتی در مناطق 22 گانه شهر تهران معرفی شده است. شما همشهریان عزیز هم اگر صاحب کسب و کاری هستید، می توانید کسب و کار خود را در وب سایت محله ما ثبت نمایید تا سایر ساکنین محله های تهران از آدرس و تلفن و موقعیت کسب و کار و خدمات شما اطلاع پیدا کنند.

بیشتر مطالعه کنید:

متخصص ارتودنسی در غرب تهران

دفتر خدمات الکترونیک شهر تهران

نظر

  • هداوند
    1403/02/22 در 20:13

    امروزه تعداد مطب های دندانپزشکی در شهر تهران افزایش یافته است و می توان گفت در تمامی مناطق تهران ( شرق، غرب، شمال و جنوب ) مطب های زیادی وجود دارد

افزودن دیدگاه