خدمات باربری در شهر تهران

باربری و حمل و نقل در تهران

در فصل تابستان که معمولا اسباب کشی ها بیشتر صورت می گیرد، پیدا کردن باربری برای عده بسیاری از مردم مسئله مهمی است. کلانشهر تهران به عنوان شلوغ ترین و بزرگترین شهر ایران و همچنین سایر شهرهای بزرگ کشور، همه روزه حجم زیادی از خدمات اثاث کشی را نیاز دارند. باربری های زیادی در سطح شهر تهران وجود دارند اما ممکن است شما از خدمات آن ها رضایت نداشته باشید. پیدا کردن اتوبار که خدمات خوب باربری ارائه دهد، در صورت آشنا نبودن، کار سختی است. اما اینکه کدام باربری بهتر است و کدام یک را انتخاب کنیم، نیاز به در نظر گرفتن نکاتی دارد. در یک تعریف جامع و کامل می توان گفت که به هرنوع جابجایی انسان، حیوان، کالا و جنس از یک نقطه به نقطه ای دیگری که موقعیت جغرافیایی آن تغییر یابد، باربری یا حمل و نقل یا transport گفته می شود. یک باربری که به صورت تخصصی خدمات اسباب کشی و حمل بار را انجام می دهد، بایستی ویژگی هایی داشته باشد که در ادامه سعی داریم به این ویژگی ها بپردازیم.

ویژگی ها و خدمات باربری خوب

در درجه اول افرادی که برای حمل بار شما به محل اعزام می شوند، افرادی خوش برخورد و خوش اخلاق باشند و بتوانند بهترین و حرفه ای ترین و سریعترین خدمات باربری را ارائه دهند.

باربری باید از خاورهای مسقف و موکت کاری شده که مخصوص اسباب کشی هستند، استفاده کند. خدمات باربری داخل شهری و بین شهری را با انواع کامیونت و خاور و انواع تریلی در اختیار شما قرار دهد؛ خدمات حمل و نقل بین شهری را نیز توسط کامیونت مسقف و تریلی ترانزیت با قابلیت پلمپ به شما ارائه کند. به علاوه برای حمل و نقل اثاث و لوازم منزل در ابعاد و حجم کم، استفاده از نیسان وانت نیز امکان پذیر باشد .

خدمات باربری همه روزه و در ایام تعطیل برقرار باشد ؛ چون بسیاری از افراد روزهای تعطیل و آخر هفته را برای اسباب کشی در نظر می گیرند که تا حد ممکن لطمه کمتری به کارشان وارد شود.

اگر باربری خدمات گسترده تری ارائه دهد، حمل و نقل بار را نیز در برنامه کاری خود دارد و خدمات حمل و نقل بار برای تمامی نقاط کشور از جمله استان ها، شهرستان ها و پایانه هایی مرزی را انجام می دهد.

یک نکته مهمی که در مورد انتخاب باربری باید در نظر داشته باشیم، بیمه نامه برای حفاظت از بار و  کالا و سرمایه صاحبین کالا هست که باربری بایستی داشته باشد. بیمه نامه باربری مسئولیت جبران هرگونه خسارت جزئی و کلی وارده به بار در هنگام حمل و نقل بار و کالا را برعهده خواهد داشت.

نکته مهم دیگر در موضوع باربری تعرفه و قیمت است. حمل بار درون شهری دارای مشکلات متعددی می باشد که همین مشکلات سبب ایجاد نوسانات هزینه ای گردیده است. مثلا بارگیری در شب دارای هزینه های اضافه ای می باشد ، در بسیاری از موارد مشکلات تردد در محل بارگیری و یا تخلیه ممکن است وجود دارد . بارگیری در روز ، طرح ترافیک و زوج و فرد علاوه بر تردد کامیون هزینه بر خواهد بود.

یکی از باربری های خوب که در منطقه 22 و حومه تهران فعالیت دارد و خدمات باربری را به صورت درون شهری و بین شهری ارائه می دهد، شرکت باربری تهران بار دانا است که تخصصی ترین و ارزان ترین خدمات اثاث کشی را همه روزه با استفاده از بهترین و حرفه ای ترین کارگران مخصوص حمل و نقل اثاثیه انجام می دهد و تمام خدمات با بیمه کامل انجام می شود.

خدمات باربری در شهر تهران

اگر بخواهیم خدماتی را که یک باربری خوب به مشتریان خود ارائه می دهد برشماریم، می توانیم خدمات باربری زیر را لیست نماییم:

 • ارائه مشاوره تخصصی به صورت کاملا رایگان در حوزه اسباب کشی و باربری
 • بسته بندی وسایل منزل به صورت اصولی و تخصصی
 • حمل بار درون شهری با خاورهای مسقف و موکت کاری شده
 • حمل بار برون شهری با خاورهای مسقف برگشتی همراه با بیمه نامه معتبر و بارنامه رایگان
 • چیدمان وسایل منزل بعد از اسباب کشی
 • ارائه و فروش وسایل بسته بندی شامل چسب، ضربه گیر، کارتن، سلفون و …
 • حمل و نقل سریع بار و اثاثیه
 • رانندگان و کارکنان خوش اخلاق و متعهد و متخصص
 • نرخ کرایه منصفانه و ارزان

نکات مهم اسباب کشی

اما مهمترین نکات باربری که شما بایستی مدنظر داشته باشید عبارتند از:

یک روز قبل از اسباب کشی، تمامی وسایل خود را بسته بندی کرده باشید. بهتر است قبل از حضور باربری در محل شما، اسباب و اثاثیه شما کاملا جمع شده باشد و هیچ اسباب و وسیله جمع نشده نداشته باشید در غیر این صورت زمان بیشتری صرف می شود و اگر کارکنان هم بخواهند به بسته بندی کمک کنند، هزینه بیشتر خواهد شد.

در هنگام بسته بندی اگر روی هر کدام از کارتن ها برچسبی زده و محتویات آن کارتن روی آن نوشته شود، بسیار به شما کمک می کند. چون در محل جدید که اسباب و وسایل شما پیاده می شود، کارتن ها همه جابجا شده و این نوشتن محتویات هر بسته روی آن می تواند شما را از سردرگمی نجات دهد و فرآیند باز کردن و چیدن وسایل سریع تر و راحت تر انجام شود.

نکته دیگر این است که اشیای گرانقیمت را خودتان حمل کنید. اشیایی مانند لپ تاپ، کامپیوتر، تلویزیون، آینه، شیشه و وسایلی از این قبیل که حساس هستند و ممکن است در طی جابجایی دچار آسیب شوند، را خودتان حمل نمایید.

یک مسئله مهم دیگر این است که اگر فرزند خردسال دارید، حتما در روز اسباب کشی به آشنایان و افراد مورد اعتماد بسپارید و از اینکه در میان دست و پای کارکنان قرار گیرد و خدای ناکرده آسیب ببیند، در امان نگه دارید.

در سایت راهنمای شهری محله ما، مراکز آموزشی و فرهنگی، پزشکی و درمانی، تفریحی و ورزشی، تجاری و گردشگری، مراکز عمومی و خدماتی در مناطق 22 گانه شهر تهران معرفی شده است. شما همشهریان عزیز هم اگر صاحب کسب و کاری هستید، می توانید کسب و کار خود را در وب سایت محله ما ثبت نمایید تا سایر ساکنین محله های تهران از آدرس و تلفن و موقعیت کسب و کار و خدمات شما اطلاع پیدا کنند.

بیشتر مطالعه کنید:

حمل و نقل عمومی در منطقه 22 تهران

محله ها و شهرک های منطقه 22 تهران

دیدگاه ها

 • صبوری
  1403/03/13 در 06:52

  اگر باربری خدمات گسترده تری ارائه دهد، حمل و نقل بار را نیز در برنامه کاری خود دارد و خدمات حمل و نقل بار برای تمامی نقاط کشور از جمله استان ها، شهرستان ها و پایانه هایی مرزی را انجام می دهد.

افزودن دیدگاه