دسته: خدمات عمومی

خرداد 18
ایران مال یا بازار بزرگ ایران کجاست؟

ایران مال یا بازار بزرگ ایران بزرگ‌ترین مجتمع تجاری، تفریحی، فرهنگی و مرکز خرید در خاورمیانه و یکی از پنج مال برتر جهان است که در شمال غرب تهران منطقه ۲۲ در نزدیکی دریاچه خلیج فارس و پارک چیتگر قرار دارد.

خرداد 15
دفاتر پیشخوان دولت تهران

دفاتر پیشخوان دولت تهران بهترین مراکز برای کاهش مراجعه به ادارات و نهادهای دولتی و رهایی از بوروکراسی فرساینده آنهاست. به‌جرات می‌توان گفت هر روز باید منتظر ارائه یک خدمت جدید در دفاتر پیشخوان دولت بود.

خرداد 12
خدمات باربری در شهر تهران

کلانشهر تهران به عنوان شلوغ ترین و بزرگترین شهر ایران و سایر شهرهای بزرگ کشور، همه روزه با حجم زیادی از خدمات اثاث کشی مواجه هستند. پیدا کردن اتوبار و باربری خوب، در صورت آشنا نبودن، کار سختی است.

خرداد 07
دفاتر پلیس + 10 شهر تهران

دفتر پلیس + 10 یا همان دفتر خدمات الکترونیک انتظامی، خدمات مربوط به کارت سوخت، گواهینامه، پاسپورت و دیگر خدمات مرتبط را ارائه می دهد. دفاتر پلیس + 10 در شهر تهران بسیار زیاد می باشند.

اردیبهشت 09
دفتر خدمات الکترونیک شهر تهران

در شهر تهران به دلیل زیاد بودن جمعیت و پر تعداد بودن مشاغل، دفاتر خدمات الکترونیک بسیار زیادی وجود دارد و همین امر موجب شده است تا بسیاری از سردرگمی های شهروندان کمتر شود.

فروردین 21
بیماری کرونا و تکنولوژی آنتن‌های 5G

در طول دو دهه اخیر، درباره اثرات مخرب و آسیب زای امواج الکترومغناطیسی بر سلامت انسان، مطالعات و تحقیقات گسترده ای صورت گرفته است. طی سالهای اخیر، این تحقیقات بر روی آسیب های نسل پنجم شبکه تلفن همراه 5G

فروردین 17
دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

دفاتر خدمات الکترونیک قضایی با کمک گرفتن از بستر اینترنت تلاش نموده تا مراجعات عمومی مردم به دستگاه قضایی راکاهش دهد. تسریع در رسیدگی به پرونده و صرفه جویی در وقت و هزینه از مزایای دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

فروردین 06
کسب و کار آنلاین در تهران

امروزه که اینترنت در همه جا در دسترس همگان است و اغلب مردم به راحتی به اینترنت دسترسی دارند، استفاده عموم مردم از اینترنت افزایش یافته و کسب و کارهای آنلاین نیز گسترش بسیار بیشتری یافته است.

اسفند 29
حمل و نقل عمومی در منطقه22 تهران

با توجه به روند فزاینده و رو به رشد شهرنشینی به خصوص در جوامعی که در حال توسعه هستند، نقش سیستم حمل و نقل عمومی بسیار مهم و پررنگ می شود. سیستم حمل و نقل عمومی در ایجاد قانون مداری و محیطی

اسفند 28
محله ها و شهرک های منطقه 22 تهران

جدیدترین منطقه در شهر تهران ، منطقه 22 می باشد که از شرق در مجاورت منطقه 5 و از جنوب در مجاورت منطقه 21 واقع شده است. از شمال هم که به رشته کوه های البرز منتهی می شود و در غرب منطقه هم استان البرز