بهترین فست فود های منطقه 22 تهران کدام اند؟

امروزه سبک زندگی با گذشته تفاوت بسیاری کرده است. زندگی ها به سمت ماشینی شدن و سرعت بیشتر پیش رفته است. ماشین و روبات جایگزین انسانها در انجام کارها شده است. این تفاوت سبک زندگی بر روی غذا و خوراکی ها نیز اثر گذاشته است. هر چه بیشتر می گذرد فست فود ها و غذاهای سریع آماده شونده فراوان تر می شوند. برای بسیاری از مردم ممکن است رفتن به رستوران و کافی شاپ و فست فود و پیتزا خوردن، یک سرگرمی و جزئی از زندگی باشد. شاید یکی از علاقه های گردشگران، چشیدن طعم های تازه و جدید و در عین حال خوشمزه باشد. اما برای این منظور خیلی مهم است که بدانید؛ یک مغازه فست فود یا رستوران خوب کدام است؟ یک فست فود یا رستوران بایستی چه ویژگی هایی داشته باشد که بتواند مشتری را به خود جذب کند؟

وقتی در منطقه 22 تهران گذری می اندازیم، مانند بسیاری از مناطق دیگر شاهد وجود مغازه های فست فود و پیتزا و رستوران های مختلفی هستیم. کیفیت غذایی که به مشتری ارائه می شود، یکی از مهمترین ویژگی های یک رستوران یا فست فود خوب یا حتی کافی شاپ است.

کدام رستوران و فست فود خوب است؟

در دنیای امروز که مغازه ها، فروشگاه ها، شرکت ها و موسسات مختلف در حال رقابت تنگاتنک با یکدیگر هستند و هراز گاهی ممکن است رقیب جدیدی نیز پیدا شود، جذب مشتری و مهمتر از آن حفظ مشتری و وفادار کردن مشتری بسیار سخت است. اینکه در هر کسب و کاری هستیم بتوانیم کیفیت مطلوب و مورد انتظار مشتری را داشته باشیم و آن را نگه داریم و در سطح بالاتر از آن، بهترین در کسب و کار خود شویم، مشروط به رعایت کردن یک سری نکات است. چگونه است که یک برند فست فود یا یک رستوران محبوبیت در سطح منطقه یا شهر حتی کشور و جهانی پیدا می کند؟

فست فود منطقه 22

از عواملی که موجب موفقیت یک فست فود یا رستوران می شود می توان به کیفیت مواد غذایی استفاده شده، توجه به ذائقه اکثریت مشتریان، رفتار شایسته کارکنان با مشتریان، سرویس و خدمات مناسب برای مشتریان، نوآوری و خلاقیت در خدمات و غذا ها و دسرها و نوشیدنی ها، قیمت مناسب سرویس ها و غذاها نسبت به رقبا، داشتن استانداردهای مربوطه و مسائل بهداشتی، داشتن دانش و توان مدیریتی برای رعایت کلیه موارد مذکور و بهبود مستمر آنها اشاره کرد. بعضی از فست فود ها نیز به سمت سالم تر کردن مواد غذایی به کار رفته و همچنین سالم تر کردن روش پخت و طبخ غذا می روند؛ که این به نوبه خود در جذب مشتری موثر است. شاید بتوان این نکته را خاطر نشان کرد که شلوغی فست فود یا رستوران می تواند یکی از نشانه های خوب بودن آن فست فود یا رستوران ، حداقل در طعم و مزه یا قیمت آنها باشد.

بهترین فست فود های منطقه 22

در منطقه 22 تهران و محله های مختلف آن مانند محله شهرک راه آهن، محله دریاچه، محله شهرک شهید باقری، محله آبشار تهران، محله بلوار کوهک، محله شهرک چیتگر و محله شهرک سرو آزاد ( آزاد شهر ) ، فست فود ها و رستوران های مختلفی وجود دارد که بعضی از آنها شعبه های دیگری نیز دارند. فست فود هایدا، عطاویچ، پت و مت، تام سین، سه سین، مرغ سوخاری ایران ( IFC )، گلها، چهارگوش و نارسیس از جمله فست فود های معروف منطقه 22 هستند. 

دیدگاه خود را ثبت کنید