افزایش فروش با دیده شدن در جستجوی اینترنتی

افزایش فروش با دیده شدن در جستجوهای اینترنتی

امروزه نحوه فروش و بازاریابی کسب و کارها با گذشته تفاوت بسیاری کرده است. با هر چه فراگیرتر شدن اینترنت، شبکه های اجتماعی و گوشی های هوشمند، فروش کسب و کارها به سمت آنلاین شدن و ارائه خدمات به صورت اینترنتی در حداقل زمان ممکن به پیش رفته اند. کسب و کارهایی مانند دیجی کالا، اسنپ و … نمونه های بارز آن هستند که توانسته اند به خوبی بازار را در دست بگیرند و به ارائه خدمات و فروش بسیار بالایی برسند. هر کسب و کاری برای افزایش فروش، جذب بیشتر مشتری و بازاریابی بهتر می تواند محدودیت های فیزیکی را کنار گذاشته و در فضای مجازی و یا اینترنت به معرفی خود بپردازد.

شاید با توجه به کم شدن میزان فروش، بعضی فکر کنند که دیگر برای رقابت دیر باشد. اما هنوز می توان با روشهای خوب و مناسب، در این رقابت سنگین حضور داشت. برای مغازه ها و کسب و کارهای کوچک دیده شدن در سطح محلی بسیار مهم و اثرگذار است (مثلا در شهرک گلستان و اطراف دریاچه چیتگر ، املاک منطقه 22 نمونه موفق این صحبت ها می باشد). شما می توانید بصورت محلی در موتورهای جستجو به خصوص جستجوی های گوگل ، حتی بهتر از دیجیکالا یا بامیلو دیده شوید. بسیاری از مردم برای یافتن محصولات و خدمات خاص به جستجو در گوگل روی می آورند. در صورتی که سایت فروش محصولات یا ارائه خدمات شما در صفحه اول نتایج گوگل باشد، باعث افزایش بازدید سایت شده و مخاطبان زیادی را به خود جذب خواهد کرد و در نهایت فروش بیشتری خواهید داشت.

ما در مجموعه محله ما می توانیم کسب و کار شما را در صفحه اول نتایج سرچ گوگل آورده و بیشترین مشاهده و جذب مشتری را در منطقه 22 به ارمغان بیاوریم. شما با داشتن محصولات مورد نیاز مشتریان و قیمت های رقابتی می توانید فروش خود را افزایش داده و کسب و کار خود را رونق دهید. اینگونه حتی میتوانید با تخفیفات دوره ای مشتریان بیشتری جذب کنید. برای طراحی سایت و مشاوره سئو و بازاریابی دیجیتال کلیک کنید.

افزایش فروش با دیده شدن در جستجوهای اینترنتی

چرا امروزه داشتن سایت برای هر کسب و کاری ضروری است؟ هدف از داشتن سایت چیست؟

کسب درآمد

می توان گفت مهمترین هدف اشخاص، شرکتها و یا هر کسب و کاری از طراحی سایت، کسب درآمد از طریق آن می باشد. با داشتن سایت و دیده شدن از طریق موتورهای جستجو می توان مشتریان بیشتری پیدا کرد.

اعتبار و رسمیت

سایت اعتبار و رسمیت دارد در صورتی که شبکه های اجتماعی جنبه غیررسمی دارند.

امنیت

امنیت داده ها و اطلاعات در سایت بسیار قابل توجه است. در صورتی که این امنیت در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام به این اندازه نیست. ممکن است این شبکه های اجتماعی روزی جای خود را به شبکه های دیگر دهند. همچنین با یک فیلترینگ ساده، دسترسی شما به مخاطبان از بین خواهد رفت.

دیده شدن در نتایج جستجوها

بسیاری از افراد برای پیدا کردن محصولات و یا خدمات مورد نظرشان، در موتورهای جستجو (مانند گوگل) به دنبال آن محصولات و یا خدمات می گردند. در صورتی که کسب و کار شما در صفحه نتایج این موتورهای جستجو حضور داشته باشد، قطعا امکان دیده شدن و فروش بیشتر را خواهید داشت. در حالی که شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام چنین طبقه بندی اطلاعات و چنین قدرت جستجویی ندارند.

ارائه خدمات شبانه روزی

در صورتی که کسب و کار شما دارای سایت باشد، 24 ساعت شبانه روز باز بوده و در هر زمان آماده ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان هستید.

معرفی و ارائه خدمت حرفه ای تر

با راه اندازی سایت می توانید کسب و کار خود را به صورت حرفه ای تر و موثرتری معرفی کنید. وب سایت شما محل نمایش و ارائه محصولات و خدمات شماست. هر چه آن را بهتر و خلاقانه تر به نمایش بگذارید، مشتریان بیشتری می توانید جذب نمایید.

طراحی سایت نیاز هر کسب و کار

دیده شدن در سطح جهانی

با داشتن وب سایت، محدودیت فیزیکی برداشته شده و می توانید در سطح جهانی به ارائه محصولات و خدمات خود بپردازید. کسب و کارهای متعددی توانسته اند از طریق وب سایت، خدمات و محصولات خود را در کشورهای دیگری عرضه نمایند.

تحلیل رفتار کاربران و مشتریان

با داشتن سایت می توان تحلیل عمیقی از رفتار مخاطبان و مشتریان بدست آورد. با آمارهایی که از سایت بدست می آوریم متوجه می شویم چه تعداد مخاطب از کجا از سایت ما بازدید کرده اند؛ اما شبکه های اجتماعی نمی توانند این تحلیل را ارائه دهند.

اگر کسب و کار شما، وب سایت ندارد؛ در فضای بسیار گسترده اینترنت حضور ندارید و بازار بسیار بزرگ مشتریان اینترنتی را از دست داده اید. با توجه به نکات مذکور، داشتن وب سایت و طراحی سایت برای هر کسب و کاری اهمیت می یابد.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که طراحی سایت هم استانداردهای خاص خودش را دارد. نباید کار طراحی سایت را به هر کسی سپرد. مجموعه محله ما این افتخار را دارد که در زمینه طراحی سایت، امنیت آن و بازاریابی اینترنتی به شما همراهان عزیز خدمات ارائه نماید. برای مشاهده تعرفه های طراحی سایت و مشاوره seo کلیک کنید.

 

بازاریابی اینترنتی (Internet Marketing) چیست؟ چرا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) اهمیت دارد؟

بعد از طراحی و راه اندازی سایت، بازاریابی اینترنتی اهمیت پیدا می کند. بایستی بدانید که در بازاریابی اینترنتی، تمام داشته‌ی شما همان وب سایت شماست. اگر از سایت خود در این زمینه به درستی استفاده نکنید، تمام تلاش هایتان به هدر خواهد رفت.

می توان گفت بازاریابی به تبلیغات هدفمند و تاثیرگذار برای جذب مشتری گفته می شود. و بازاریابی اینترنتی استفاده از رسانه های جدید مانند وب سایتها، وبلاگها، شبکه های اجتماعی و … برای تبلیغات و جلب مشتری است. در واقع کلیه اقداماتی که برای تبلیغ محصولات، خدمات، برندها و حتی آنالیز رفتار مشتری در بستر اینترنت انجام می شود را بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ می گویند. امروزه صدها شبکه اجتماعی و صدها سایت آگهی و … در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

بازاریابی اینترنتی

با روش های مختلف بازاریابی مانند بازاریابی پیامکی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی موتور جستجو و… می توان محصولات و خدمات خود را به افراد شناساند و آنها را به خرید آن ترغیب نمود و نهایتا کسب و کار خود را بهبود بخشید. برای هر چه بیشتر دیده شدن توسط افراد مختلف، بهترین راه قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل است. چون با این کار یعنی افزایش بازدید از گوگل ، دقیقا مخاطبان و مشتریانی که در آن زمان به دنبال شما می گردند، کسب و کار شما را مشاهده می نمایند. 

شما می توانید با قرار دادن کسب و کار خود در وب سایت محله ما در شهر تهران، با کمترین هزینه تبلیغات آنلاین خود را در اینترنت و صفحه اول گوگل برای مشتریان خود داشته باشید. ما در مجموعه محله ما آماده مشاوره برای جذب مشتریان هستیم. در سایت راهنمای شهری محله ما، مراکز آموزشی و فرهنگی، پزشکی و درمانی، تفریحی و ورزشی، تجاری و گردشگری، مراکز عمومی و خدماتی در مناطق 22 گانه شهر تهران معرفی شده است. شما همشهریان عزیز هم اگر صاحب کسب و کاری هستید، می توانید کسب و کار خود را در وب سایت محله ما ثبت نمایید تا سایر ساکنین محله های تهران از آدرس و تلفن و موقعیت کسب و کار و خدمات شما اطلاع پیدا کنند.

بیشتر مطالعه کنید:

املاک منطقه ۲۲ تهران

چگونه بهترین رستوران منطقه ۲۲ تهران را پیدا کنیم؟

نظر

  • صادق
    1402/12/06 در 20:37

    وقت بخیر. به نظر من بهترین راه تبلیغات الان اینترنت و فضای مجازی هست. اگر در جستجوی گوگل بالا بیایی قطعا فروش افزایش پیدا می‌کنه.

افزودن دیدگاه