مرکز خرید پوشاک اسلامی ایرانی گل یاس یکی از بزرگترین مراکز خرید پوشاک است که در غرب تهران واقع شده است. امروزه با هرچه بزرگتر شدن کلان شهر تهران، نیاز به مرکز خریدی ایرانی اسلامی به خصوص در غرب پایتخت احساس می شد. این مرکز خرید که در منطقه ۲۲ در قسمت جنوب شهرک گلستان و ابتدای بلوار کوهک قرار دارد، بر پوشاک ایرانی و اسلامی و به ویژه محصولات حجاب تمرکز دارد.

به دلیل عدم تنوع و یکنواختی محصولات حجاب، عدم تناسب تولیدات با نیازهای موجود، عدم دسترسی به اطلاعات لازم برای انتخاب آگاهانه و دلایل دیگر، به خصوص در حوزه چادر مشکی، این مرکز توانسته با ایجاد انگیزه، تنوع فراوان و سهولت دسترسی به توسعه، ترویج و تبلیغ فرهنگ حجب و حیا که با نماد چادر آمیخته است؛ در جامعه مخصوصا در میان قشر جوان و نوجوان بپردازد.

مرکز خرید گل یاس دارای ۴ طبقه است که در طبقه همکف، اول و دوم پوشاک ایرانی اسلامی و محصولات حجاب و عفاف عرضه می شوند و در طبقه زیرهمکف فروشگاه اتکا قرار گرفته است. شهرت مرکز خرید گل یاس به دلیل فروش انواع متنوع ملزومات حجاب و عفاف است.

پوشاک اسلامی ایرانی و محصولات حجاب و عفاف شامل انواع مانتو، چادر مشکی و رنگی و چادر نماز، انواع روسری و مقنعه، انواع ساق دست و آستین در رنگ های متنوع، انواع بلوز و شلوار، پوشاک مجلسی، پوشاک بچه گانه، پوشاک اسپرت، انواع پیراهن مردانه و کت و شلوار و … می شود. همچنین بیش از ۹۰ واحد تجاری با برندهای داخلی این محصولات را ارائه می نمایند. از جمله این برندهای معتبر می توان به گل یاس، دختران سماء، نورا حجاب، فاطیما، مارال، آی تک، راین، مهربانو، جلابیب، طلوع، المستور و … اشاره کرد.

مرکز پوشاک اسلامی یاس

مرکز خرید گل یاس ملزومات حجاب متنوع و زیبایی برای دختران نوجوان نیز دارد. محصولاتی مانند روسری های مختلف در رنگ بندی های متنوع، مدل های مختلف چادر مشکی مانند صدفی، جلابیب، حسنا، خبرنگاری، دانشجویی، ملی و …

مزایای مرکز خرید پوشاک اسلامی گل یاس

  • بسیاری از فروشگاه ها در این مرکز، اجناس خود را بدون واسطه و با کیفیت مطلوب ارائه می کنند.
  • تنوع پوشاک حجاب و عفاف یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب مرکز خرید گل یاس می باشد.
  • سهولت در دسترسی برای شهروندان تهرانی و البرزی از دیگر مزایای این مجتمع است.
  • وجود فروشگاه بزرگ مواد غذایی اتکا در زیرزمین مرکز خرید گل یاس، به همراه تخفیف همیشگی محصولات، محل خرید مناسبی برای مایحتاج خانوار فراهم کرده است.
  • وجود پارکینگ روبروی مرکز خرید گل یاس باعث سهولت استفاده شهروندان عزیز از این مرکز می شود.
  • تمام واحدهای این مرکز خرید، دارای “لوح ساخت ایران” از بنیاد ملی مد و لباس ایران می باشند. این بدین معناست که با خرید از این مرکز، باعث پیشرفت تولیدات داخلی و افزایش اشتغال در کشور خواهیم شد.

مرکز خرید گل یاس

ساعات کاری مرکز خرید گل یاس از ۱۰ صبح الی ۲۲ شب می باشد.

آدرس مرکز خرید یاس: بزرگراه شهید همت غرب، ابتدای بزرگراه آزادگان، ورودی حکیم، بعد از پمپ بنزین، خروجی خیابان شهید بیگدلی، ابتدای بلوار کوهک، مرکز خرید گل یاس

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله “بهترین مراکز تفریحی و گردشگری منطقه ۲۲ تهران کجاست؟” را نیز از دست ندهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مراکز پزشکی و درمانی، فرهنگی و آموزشی، خدمات عمومی، مراکز تفریحی و گردشگری ، باشگاه های ورزشی ، مجتمع های تجاری و مغازه های خدماتی در منطقه ۲۲ تهران ، حتما به وب سایت محله ما ( www.mahalema.com ) که راهنمای شهری منطقه ۲۲ می باشد مراجعه نمایید. در وب سایت محله ما ، کسب و کارها و مراکز خدماتی بسیاری که در منطقه ۲۲ واقع شده اند،‌ برای شما عزیزان معرفی شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

  1. امیرحسین

    مجتمع تجاری یاس برای خرید در غرب تهران مغازه های خوبی دارد و همینکه دسترسی اتوبان هم عالیه